Atelier KONCEPT

Ondřej Peckert  |  Petr Kostner  |  Martina Kostnerová


Atelier KONCEPT tvoří tým architektů na volné noze a projektantů profesních částí, kteří v rámci zpracování projektů spojí své síly, aby vzniklo kvalitní, funkční a originální dílo. 

Naše práce je nám koníčkem, baví nás výzvy a netradiční řešení. Návrhy vycházejí z širokého dialogu s klientem, který je nezbytný pro pochopení záměrů, potřeb klienta a specifických vlastností místa vzniku stavebního díla. 

Ondřej Peckert

ČKAIT 0102053


Baví mě o věcech přemýšlet. Vnímám svět kolem sebe. Poslouchám. Ptám se i odpovídám. Rád vymýšlím věci neotřelé a originální. Kladu důraz na KONCEPT a prioritu věcí. Kreslím a mažu. Komunikuji. Radím. Respektuji. Zajímám se. A takhle přesně pracuji.

Navrhováním a projektováním bytových a občanských staveb včetně interiérů se zabývám od  r. 2003. Působím zejména v kraji jihočeském, plzeňském a v Praze, ale za zajímavou výzvou dojedu kamkoliv po celé ČR. Rád Vás přivítám v ateliéru v Jindřichově Hradci.


Reference klientů

V rámci velmi úzké a dlouhodobé spolupráce architekta a klienta se dozví mnoho jeden o druhém a proces vedoucí k finálnímu řešení není snadný ani přímočarý. O to více nás těší radost těch, kteří jsou s výsledkem naší společné práce spokojeni. 

To je pro nás znamení, že jsme odvedli dobrou práci.

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

„Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet.“

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

„Enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam.“